Parafia Św. Mikołaja w Wierzenicy

Wierzenica - Wierzonka - Karłowice - Dębogóra - Ludwikowo - Mielno - Barcinek - Bugaj

OVERVIEW

The web page parafia-wierzenica.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the more users). We have downloaded twenty pages inside the site parafia-wierzenica.pl and found two websites linking to parafia-wierzenica.pl.

PARAFIA-WIERZENICA.PL TRAFFIC

The web page parafia-wierzenica.pl has seen fluctuating quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for parafia-wierzenica.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-wierzenica.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-wierzenica.pl

LINKS TO PARAFIA-WIERZENICA.PL

AUGUST hr. CIESZKOWSKI

Oficjalna strona Obchodów prowadzona przez PARAFIĘ ŚW. MIKOŁAJA W WIERZENICY and Wierzeniczenia. Komitet Organizacyjny Obchodów 200-lecia urodzin Augusta Cieszkowskiego. Curriculum vitae czyli bieg życia. Wierzenickie tusculum czyli o wsi, krajobrazie i przyrodzie. Jak dojechać do Wierzenicy z Poznania? Tel 510 71 71 76. Znak Dobra dla wydawnictwa o Cieszkowskim.

Turystyka w Puszczy Zielonka Kolejna witryna oparta na WordPressie

Ścieżki dydaktyczne i trasy tematyczne. O Związku Międzygminnym Puszcza Zielonka. Ścieżki dydaktyczne i trasy tematyczne. O Związku Międzygminnym Puszcza Zielonka. Kolędowanie na szlaku Kościołów Drewnianych wokół Puszczy Zielonka. Oto dwanaście fascynujących, wiejskich, drewnianych kościółków, z których każdy ma swoją niezwykłą historię.

WHAT DOES PARAFIA-WIERZENICA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-wierzenica.pl Mobile Screenshot of parafia-wierzenica.pl Tablet Screenshot of parafia-wierzenica.pl

PARAFIA-WIERZENICA.PL SERVER

Our crawlers detected that a single root page on parafia-wierzenica.pl took two thousand milliseconds to download. Our web crawlers could not discover a SSL certificate, so we consider this site not secure.
2 sec
195.162.24.36

We caught that this website is using the Apache os.

Parafia Św. Mikołaja w Wierzenicy

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page parafia-wierzenica.pl has the following in the homepage, "Wierzenica Wierzonka Karłowice Dębogóra Ludwikowo Mielno Barcinek Bugaj." I saw that the website also stated " X Przemysław Kompf wspomnienia." They also said " Słowo Boże nieustannie formujące kapłana Koziegłowy 25 września 2013 r. Kerygmat w życiu kapłana przeżywany i głoszony. Niedziela, 1 kwietnia 2018 r. Niedziela, 25 marca 2018 r. Zwiedzanie kościoła zgłaszanie wycieczek. O Kościele i Wierzenickiej Ziemi. Czuwanie z Maryją Matką Wierzenicy. Odpust ku czci Maryi Królowej Polski i Matki Wierzenicy."

SEE SUBSEQUENT WEBSITES

Parafia na Wrzecionie Strona internetowa rzymskokatolickiej parafii Niepokalanego Poczęcia NMP na Wrzecionie ul. Przy Agorze 9, 01-960 Warszawa

Ul Przy Agorze 9, 01-960 Warszawa. Tel 22 865 23 40. 67 8009 1033 0012 9860 2003 0001. W dniu 31 marca 2018. Wszystkim Parafianom i Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia wielkanocne. Niech Zmartwychwstały Pan przynosi do Waszych domów radość i pokój. W dniu 9 kwietnia 2018.

Strona główna - Parafia Ząbki

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień. Projekt i realizacja w Góre. W dni powszednie od poniedziałku do soboty o godz. W pierwsze piątki miesiąca Msze Święte o godz. Funkcja mowy jest ograniczona do 200 znaków.

Parafia rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny wZagórzu

Serdecznie witamy na stronie internetowej parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Zagórzu. Znajdą tu Państwo zarówno informacje o historii parafii, kościoła i łaskami słynącego wizerunku Matki Bożej Zagórskiej, jak też najważniejsze sprawy dotyczące codziennego dnia naszej wspólnoty parafialnej, które zamieszczane będą w dziale Aktualności. Od 2007 roku świątynia nasza nosi zaszczytne miano Sanktuarium Matki Nowego Życia. Do Zagórza, pięknie położonego nad Osławą, .

Strona główna

Święta Rodzina - Wspólnota Przymierza. III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 15. Czy czytasz coś o naszej chlubnej historii. Dziś witamy w Relikwiach św. Dziś - XIII Marsz Świętości Życia. W ten wtorek Grupa Odnowy.

Serwis Parafii pw. Narodzenia NMP w Zielonej Górze parafia-zawada.pl - Strona główna

Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze. Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze. Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze. Ul Zawada - Kożuchowska 1. W środy po mszy świętej. Róża III Matki Bożej Pocieszenia.